Protsess

Minu lähenemine on väga personaalne, seega olen kogu protsessi vältel teiega pidevas kontaktis. Siira kontakti ja isiksuste pildile püüdmiseks õpin teid tundma juba enne sessiooni.

01

Aja broneerimine

Endale ja oma lähedastele minu juurde aja broneerimiseks saad mugavalt kasutada veebilehe broneerimissüsteemi. Peale seda kirjutan sulle ning leiame teile sessiooniks sobiva kuupäeva ja kellaaja. :)

02

Lisainfo

Peale broneerimist tuleb meilile lisainformatsioon sessiooni kohta ning ankeet, mida soovitan täita ning mulle hiljemalt mõned päevad enne pildistamist saata. Ankeedist saadud info aitab mul teid enne sessiooni juba tundma õppida ning tänu sellele kulgeb ka sessioon mõnusamalt.

03

Mood board

Enne pildistamist on teil võimalik koostada ka Pinterestis mood board ning seda minuga jagada. Seal on üleval minu portfoolio, kust saate leida enda sessiooniks inspiratsiooni. See aitab mul paremini mõista teie ootusi.

04

Sessioon & Pildid

Tänu kõigele eelnevale sujub meie pildistamine palju mõnusamalt ja vabamalt. Hiljemalt 2 nädalat peale sessiooni saadan teile meilile veebigalerii lingi, kust saate oma pildid lihtsasti alla laadida ning teistele jagada.

Elustiili fotograafia

Elustiili fotograafia kujutab endas ehedate emotsioonide jäädvustamist igapäevastes tegevustes. Fookuses on teie omavaheline kontakt, seega ei toimu klassikalist poosidesse sättimist. Eesmärk on pildistamiseks luua võimalikult vaba ja siiras keskkond. Sessiooni käigus annan teile alati juurde ka ideid, kuidas tegevust vahvamaks muuta ning suunan teid ühiselt tegutsema, ilma protsessi liialt sekkumata.

Välisessioon

Looduses pildistamine võimaldab jäädvustada ka erinevate aastaaegade rõõme ja võlusid. Olgu selleks ühiselt lumememme ehitamine, värvilistes lehtedes müramine või romantiline piknik põllul.
Siia alla kuuluvad ka erinevad üritused ja õpitubades osalemised, mida soovite perega jäädvustada. Siinkohal on aga oluline küsida tegevust läbi viivalt kohalt luba fotograafi kaasamiseks.

Sessioon oma kodus

Minu soovitus peredele on alati kaaluda pildistamist omas kodus. Paratamatult tunnevad inimesed end tuttavas keskkonnas mugavamalt, ning see võimaldab mul teie tõelist olemust pildile püüda. Kõige suuremat mõju avaldab see lemmikloomadele ja väikelastele.
Oma kodu on alati kõige armsam, täis armastust ja mälestusi, mis annab pildile palju rohkem emotsionaalset väärtust.