Saame tuttavaks

Hei, mina olen Sigrit!

Olen pärit Lõuna-Eesti väikesest asulast, seal veetsin ma ka oma lapsepõlve. Praegu elan ja toimetan Tartus, kus vahelduva eduga olen paiknenud juba pikemalt. Vahepeal viis elu mind ka kolmeks aastaks Hispaaniasse.

/ Hispaanias elades avastasin ma
oma kire fotograafia vastu /

Teekond fotograafias

Oma fotograafia teekonda alustasin kõigepealt hobifotograafina. Hispaanias elades sai palju pildistatud seda vapustavat loodust, ning ilmselt sealt see pisik kasvama hakkaski. Vaikselt hakkasin enda tehtud pilte postitama ka Instagrami ja ei läinud kaua, kui sai ka oma päris esimene kaamera ostetud. Sealt edasi tulid juba koolitused ja kõik muu fotograafiaga kaasa käiv.

Ühed mu esimestest piltidest, mis Instagrami jõudsid

Esimesed kliendid

Esimesed päris pildistamised saidki tehtud Hispaanias. Reklaamisin end meie külakommuuni siseselt ja leidsin päris mitmeid huvilisi. Too hetk toimus kõik muidugi veel tasuta või poolmuidu. Tagantjärgi on neid pilte päris naljakas vaadata, olin siis veel ikka täitsa lapsekingades. Vähemalt on hea meeldetuletuseks näha, kui suur areng on aastatega toimunud.

Elustiili fotograafia

Üsna ruttu taipasin, et just ehedad emotsioonid ja omavaheline kontakt, mis kanduvad edasi ka pildile on see, mis mind paelub. Mõned aastad edasi ja siin ma täna olengi, elustiili fotograafina pildistamas siiraid hetki lähedaste vahel. On olnud konarlik tee, kuid see kõik on 100% seda väärt, kui ma vaatan tehtud pilte ja näen kõike seda armastust ja rõõmu, mida piltidele on püütud.